G

Mahatma Gandhi
(Noel de Souza)
1869-1948. Velký duchovní vůdce v 20.století. Byl to rodilý Ind, který bojoval za politickou nezávislost své země na britské vládě, ale pouze pasivní resistencí. Gandhi se také snažil zlepšit kvalitu života těm z nejchudších prosazováním výhod manuální práce a jednoduchého života. V roce 2373, E.M.H. Doctor z Voyageru zahrnul části Gandhiho osobnosti do projektu vylepšení své vlastní osobnosti, což mu příliš neprospělo. (VOY: The Darkling)

Araya Garan
(Robin Groves)
Vhnorianka a manželka Hatila Garana. Araya chtěla, aby se Hatil podrobil vhnorijskému přemísťovacímu rituálu, protože se po nehodě stal přítěží pro rodinu. Cítila, že jeho volba zemřít a přejít do posmrtného života, je nesobeckým darem pro rodinu. (VOY: Emanations)

Hatil Garan
(Jefrey Alan Chandler)
Obyvatel planety Vhonoriů. Hatil trpěl těžkou nemoci a v roce 2371 se rozhodl, že se projde Vhonorijským přemísťovacím rituálem, protože se stal pro svou rodinu přítěží. Poté, co se setkal s Harry Kimem, začal mít Hatil pochyby o své víře v posmrtný život. Hatil se nakonec rozhodl nepodstoupit rituál a místo toho odešel žít do Cararianských hor se svými přáteli (VOY: Emanations) (Jefrey Alan Chandler se objevil v epizodě DS9 - Facets jako Trillský strážce).

Gaunt Garry
(Larry [A.] Hankin)
Známý hráč kulečníku z poloviny dvacátého století na Zemi. Tom Paris zahrnul tuto postavu do své holosimulace Baru u Sandriny (VOY: The Cloud). Během střetnutí Voyageru s distorzním prstencem v roce 2372, Gaunta Garryho vůbec nebezpečný jev nezajímal a snažil se jen najít někoho, s kým by si mohl zahrát (VOY: Twisted).

Forra Gegen
(Henry Woronicz)
Vothský vědec na poli exobiologie a archeologie. Profesor Gegen vyslovil Teorii vzdáleného původu, radikální koncept, podle které se Vothové vyvinuli na planetě v jiné části galaxie a před 20 milióny lety migrovali do delta kvadrantu. Když Gegen našel v roce 2373 důkazy, které jeho teorii podporovaly, Vláda Starších ho obvinila z kacířství a přinutila ho, aby svá tvrzení odvolal výměnou za svobodu Voyageru. Gegenovým asistentem byl Tova Veer. (VOY: Distant Origin) Henry Woronicz hrál také klingonského vědce J'Dana v epizodě TNG: The Drumhead.

Gerron
(Kenny Morrison)
Člen makistického odboje, který se připojil k posádce Voyageru. Byl považován za stydlivého a nevýrazného a koncem roku 2371 ho Chakotay přiděllil do Tuvokova výcvikového programu, aby se naučil něco nového a aby mu nové zkušenosti pomohly ve službě (VOY: Learning Curve).

Maury Ginsberg
(Maury Ginsberg)
V roce 1969 na Zemi obsluhoval reflektory při Woodstocku. S pomocí Quinna, člena Q-kontinua, objevil Ginsberg problém s elektřinou. Kdyby si toho nevšiml, mohlo by to koncert zdržet o několik dní. Ginsberg ale o mimozemské pomoci natušil a později pracoval jako zubař v severoamerickém městě Scarsdale. Oženil se a měl čtyři děti. Q předvolal Ginsberga spolu s Isaacem Newtonem a Williamem Rikerem na Voyager, aby posloužil jako svědek v případu: Q-kontinuum vs. právo na smrt (VOY: Death Wish).

Goth
(Gary Bullock)
Velitel kosmické lodi Etanianského řádu. Goth velel velké Etanianské útočné lodi, která se pokusila o invazi na kolonii Nezuů. (VOY: Rise) Jméno Goth nebylo v epizodě řečeno, ale bylo uvedeno ve scénáři.

H

Haliz, Jal
(Tim DeZarn)
Válečník Kazon-Oglů. Byl jedním z Kazonů, kteří věznili komandéra Chakotaye v roce 2372. Své jméno si zasloužil za zabití Relorského válečníka a tím se stal jedním z největších kazonských bojovníků. Stal se prvním majem poté, co dřívějšího velitele Razika zabil kazonský chlapec Kar (VOY: Initiations).

Haluk
(Marshall R. Tague)
Vothský bezpečnostní poradce ministryně Odaly. (VOY: Distant Origin) Marshall R. Teague hrál také Jem'Hadara Terno'Zumu v DS9: Hippocratic Oath.

Hanjuan
(Geof Prysirr)
Kolonista, příslušník rasy Nezu a težař galacitu. Hanjuan přežil dopad asteroidu na kolonii Nezuů. Unikl z povrchu na orbitální stanici v magneticky nadnášeném výtahu. (VOY: Rise)

Haron, Jal
(Terry Lester)
První maje Kazon-Relorů v roce 2372. Po nešťastném jednání na lodi prvního maje Kazon-Nistrimů Culluha, byl Haron a jeho dva stoupenci popraveni přenosem do volného prostoru (VOY: Maneuvers).

Jack Hayes
(Mel Winkler)
Americký farmář ze Země. Hayes byl i se svou dodávkou unesen ze Země v roce 1937 a přenesen na domovský svět Briorů v delta kvadrantu. Spolu s dalšími několika lidmi zůstal v kryospánku dokud ho neprobudila posádka Voyageru v roce 2371. Jeho jméno nebylo zmíněno v epizodě, ale pouze ve scénáři (VOY: The 37's).

Mariah Henley
(Catherine MacNeal)
Členka makistického odboje, která se připojila k posádce Voyageru. Během prvních týdnů pobytu Voyageru v delta kvadrantu roku 2371 byla považována za nedisciplinovanou. Henley byla mezi  Makisty, které poručík Tuvok trénoval (VOY: Learning Curve). (Jméno Mariah nebylo řečeno, a bylo napsáno pouze ve scénáři).

Hogan
(Simon Billig)
Člen posádky Voyageru. (VOY: Alliances, Meld) V roce 2372 měl službu v transportní místnosti, když byli Tuvok a Neelix spojeni do Tuvixe a patřil k těm členům posádky, kteří si sami pokoušeli uvařit z Neelixových zásob (VOY: Tuvix). Spolu s poručíkmem Swinn přesvědčili Harryho Kima k obchodu s Vidiány (VOY: Resolutions). Začátkem roku 2373 byl Hogan sněden (hostujícím) obřím suchozemským úhořem na planetě Hanon IV. (VOY: Basics, Part II). O rok později Hoganovy pozůstatky nalezl profesor Gegen z ještěří rasy Vothů a objevil, že lidé a Vothové pocházejí ze stejné planety - ze Země a okamžitě začal po Voyageru pátrat (VOY: Distant Origin).

Hrothgar, král
(Michael Keenan)
Postava v holorománu Beowulf. Hrothgar byl vůdce skupiny Dánů ohrožované mýtickou bestií Grendelem (VOY: Heroes And Demons).