X

-

Y

-

Z

Zahir
(David Lee Smith)
Obyvatel delta kvadrantu a člen skupiny Mikhalských cestovatelů. V roce 2373 předal posádce Voygaru informace o prostoru, který mají před sebou. Během setkání se Zahir zamiloval do Kes a posléze chtěl, aby se k němu připojila. Kes nakonec trochu neochotně odmítla. (VOY: The Darkling)

Zio
(Don McManus)
Obyvatel vězeňského satelitu Akritirianů. Zio se dostal do vězení roku 2367 a po čase se naučil, jak si udržet příčetnost proti působení implantovaného přístroje. Pomáhal Harrymu při pokusu o útěk. (VOY: The Chute)

0-9

0001, prototyp automatické jednotky
(Hugh Hodgin)
Humanoidní robot zkonstruovaný podle Pralorských automatických robotických jednotek. Jednotku 0001 zkonstruovala B'Elanna Torres v roce 2372. Tato jednotka se od ostatních lišila tím, že měla snadno replikovatelný energetický modul. B'Elanna tím, že jednotku 0001 sestrojila, dala Pralorským jednotkách možnost se reprodukovat a porušila tím Základní směrnici. Ale jakmile dozvěděla, že Pralorové i Cravicové byli vyhlazeni svými vlastními výtvory, a že tito roboti pouze pokračují v započaté válce svými stvořiteli, Torres jednotku 0001 zničila (VOY: Prototype).

122, cravicská automatická jednotka
(Rick Worthy)
Humanoidní robot sestrojený Cravicy, aby bojoval ve válce proti robotům setrojených Pralory. Jednotka 122 velela Cravicské lodi, která se střetla s Voyagerem v roce 2372 (VOY:  Prototype).

3947, pralorská automatická robotická jednotka
(Rick Worthy)
Humanoidní robot sestrojený Pralory pro boj s roboty sestrojenými Cravicy. Jednotka 3947 byla aktivána na pralorské domovské planetě v roce 2222. V roce 2372 ji nalezl Voyager plout volně prostorem těžce poškozenou a přenesl ji na palubu. Následně Jednotka 3947 unesla B'Elannu Torres a nutila ji k sestrojení dalších robotů (VOY:   Prototype).

6263, pralorská automatická robotická jednotka
(Hugh Hodgin)
Humanoidní robot sestrojený Pralory pro boj s roboty sestrojenými Cravicy, Jednotka 6263 velela pralorské lodi, která se setkala s Voyagerem v roce 2372 (VOY:  Prototype).

Bezejmení

Baneanský doktor
(Aaron Lustig)
Agent Numiriů vydávající se za Baneana, který zavraždil Baneanského vědce Tolena Rena. Nastražil vše tak, aby to vypadalo, že ho zavraždil Tom Paris. Byla to součást propracováného plánu, jak dostat tajně získané taktické informace o Baneanech k Numiriům v Parisových paměťových engramech. (VOY: Ex Post Facto)

Bothan
(Patrick Kerr)
Příslušník rasy Bothanů, která si úzkostlivě brání své uzemí a jsou obdařeni neobvyklými telepatickými schopnostmi. S použitím bio-elektrického energetického pole mohou jejich psionické schopnosti vytvořit masivní přeludy, které vedou ke strnutí oběti. Takoví jedinci pak prožívají svůj vysněný život, který je v jejich myslích normálně hluboce potlačen. Jen díky telepatickým schopnostem Kes a Doctorovi, na kterého telepatie neměla vliv, se podařilo jejich útok odrazit. (VOY: Persistence Of Vision)

Diva
(Carole Davis)
Holografická postava v simulátoru. Byla jednou ze slavných operních zpěvaček, se kterými Doctor z Voyageru zpíval duety. Oba dva si vůbec nerozuměli a neustále zpochybňovali dokonalost zpěvu toho druhého. Doctor nakonec nesnášenlivou zpěvačku vymazal. (VOY: The Swarm)

Garanský horník
(Michael Fiske)
Správce garanské důlní kolonie v delta kvdrantu. Byl zabit v roce 2373 spolu se všemi v kolonii, když Tak Takský kosul "vyčistil" kolonii od makrovirové infekce. (VOY: Macrocosm)

Gigolo
(Luigi Amodeo)
Holografická postava v Parisové programu Sandrinina baru z Franie. Byl to poloviční človek a poloviční Daliwakan. Snažil se vetřít do postele každé ženy, která vstoupila do baru, i kdyby to byla kapitán Janeway. (VOY: The Cloud)

Hanoňan #1
(Michael Bailey Smith)
Domorodý obyvatel tektonicky nestabilní planety Hanon IV, na kterou byla vysazena celá posádka Voyageru, když nad Voyagerem převzala kontrolu Seska s vůdcem Kazon-Nistrimů Culluhem (VOY: Basics II).

Hanoňan #2
(David Cowgill)
Domorodý obyvatel tektonicky nestabilní planety Hanon IV, na kterou byla vysazena celá posádka Voyageru, když nad Voyagerem převzala kontrolu Seska s vůdcem Kazon-Nistrimů Culluhem (VOY: Basics II).

Kohlský lékař
(Tonny Carlin)
Jeden z osadníků Kohlské kolonie, který přežil stázi v hibernačním systému, který ovládal virtuální Klaun (VOY: The Thaw).

Kohlská programátorka
(Shannon O'Hurley)
Jedna z osadníků Kohlské kolonie (VOY: The Thaw).

Malá žena
(Patty Maloney)
Zakrslá ošklivá žena, která obývala virtuální realitu vytvořenou pro pět přeživších osadníku z Kohlské kolonie. (VOY: The Thaw)

Náčelník
(Richard Chaves)
Náčelník kmene potomků dávných křováků, po kterých pátral Kolopak se svým patnáctiletým synem Chakotayem. (VOY: Tattoo)

Nechanijská průvodkyně
(Becky Ann Becker)
Nechanijská žena ve středních letech, která byla příslušnicí Nechistského řádu. V roce 2373 pomáhala Kathryn Janeway projít Nechistským rituálem. (VOY: Sacred Ground)

Představitel Nechaniů
(Harry Groener)
Tento představitel Nechaniů jednal s kapitánem Janeway, která chtěla projít Nechistským rituálem, aby našla lék pro smrtelně raněnou Kes. (VOY: Sacred Ground)

Numirijský kapitán
(Henry Brown)
Příslušník rasy v delta kvadrantu, která válčila s Baneany i když měli stejný původ. Velel lodi, která ohrožovala Voyager, když se chtěl přiblížit ke světu Baneanů, aby zachránil Toma Parise z vězení. Tom byl odsouzen za vraždu, kterou nespáchal. Nakonec vyšlo najevo, že vrahem je numirijský agent, vydávající se za Baneana. (VOY: Ex Post Facto)

Obchodník s hodinami
(Ryam McDonald)
Obchodník na planetě, která je závislá na polarické iontové energii. Když Tom Paris projevil zájem o hodiny v jeho výloze, vysvětlil mu, co které číslo znamená. (VOY: Time And Again)

Policista
(Steve Vaught)
Pochůzkář na cizí planetě, která používá polarickou iontovou energii. Když byla kapitán Janeway s Tomem Parisem přenesena o jeden den do minulosti této planety před ničivou katastrofou, snažil se uklidnit malého Latiku, že to nejsou duchové, kteří se zjevili jen tak ze vzduchu (VOY: Time And Again)

Prodavač map
(Eric Sharp)
Jeden z obchodníku na zásobovací stanici na okraji Nekritského prostoru. Neelix si chtěl u něj koupit mapu právě této oblasti, ale obchodník ji neměl. (VOY: Fair Trade)

Strážce elektrárny
(Jerry Spicer)
V roce 2371 patřil k ochrance elektrárny na planetě v delta kvadrantu, která jako zdroj energie používala polarické iontovové energie. Byl zastřelen při protestní akci rebelů, kteří tvrdili, že iontová energie je špatná a rozhodli se elektrárnu sabotovat. (VOY: Time And Again)

Konzul Tak Taků
(Albie Selznik)
Příslušník rasy, která k dorozumívání spolu s řečí používá rituální pohyby těla. V roce 2373 velel Tak Takské lodi a měl za úkol zničit garanskou důlní kolonii, aby uchránil svou sluneční soustavu před invazí makrovirů. (VOY: Macrocosm)

Takarianský bard
(Michael Ensign)
Básník ulice na domovské planetě Takarianů, který za odměnu recitoval pasáže z "Písně o mudrcích". Bard nosil pásku přes oko kvůli dramatickému účinku a ke vzbuzení soucitu posluchačů. (VOY: False Profits) Michael Ensign hrál Krolu v epizodě TNG: First Contact a Lojala v epizodě DS9: The Forsaken.

Takarianský obchodník
(John Walter Davis)
Takarianský stoupenec filozofie založené na zisku, kterou propagovali dva Ferengové, kteří se vydávali za Velké mudrce z takarianské mytologie. (VOY: False Profits)

Takarianský výrobce sandálů
(Alan Alatshuld)
Chudý řemeslník a otec rodiny, která žila v nejchudší čtvrti města na domovské planetě Takarianů. Žádal Velké mudrce, za které se vydávali dva Ferengové, o jídlo a léky, ale oni mu prodali pouze knihu Pravidel zisku. (VOY: False Profits) Alan Altshuld už hrál Pometa v epizodě TNG: Starship Mine a Yaraneka v epizodě TNG: Gambit, Part I.

Velvyslanec Nezuů
(Alan Oppenheimer)
Diplomatický představitel vlády Nezuů. (VOY: Rise) Před tím už hrál Klingona Korotha v epizodě TNG: Rightful Heir a kapitána Keogha v epizodě DS9: The Jem'Hadar.