O

Odala, ministryně
(Concetta Tomei)
Představená Vothské Vlády Starších v roce 2373. Odala kategoricky odmítala a zesměšňovala Teorii vzdáleného původu profesora Gegena, i když jí byl předložen jasný důkaz. Gegena přinutila, aby svá tvrzení odvolal. (VOY: Distant Origin)

Orum
(Ivar Brogger)
Romulan asimilovaný Borgy, pravděpodobně poblíž bitvy u Wolf 359. Později se stal lékařem v komunitě dřívějších Borgů, kterým se podařilo uniknout a vybudovat kolonii na planetě v Nekritské oblasti v delta kvadrantu. (VOY: Unity)

Jaret Otel
(Andrew Hill Newsman)
Sikarisan a pomocník představitele planety Gathorela Labina. Jednal proti zákonům své planety, když Voyageru tajně prodal trajektorovou technologii využívající skládání prostoru za knihovnu literatury Federace. (VOY: Prime Factors)

P

Linnis Paris
(Jessica Collins)
V jedné z možných budoucností to byla dcera Thomase Parise a Kes. V této realitě si Paris Kes vzal a Linnis se narodila 2375. Jako dospělá pracovala na ošetřovně se svou matkou. Linnis se později provdala za Harryho Kima a měli syna Andrew Kima, který byl Kesiným vnukem. (VOY: Before And After)

Owen Paris, admirál
(Warren Munson, Richard Herd)
Dřívější velitel lodi Al-Batani a otec Toma Parise. Kapitán Kathryn Janeway sloužila pod Parisem na Al-Batani jako vědecký důstojník. Admirál Paris těžce nesl, když byl jeho syn přinucen opustit Flotilu a posléze uvězněn jako člen Makistů (VOY: Caretaker). Paris pevně veřil v Základní směrnici o nevměšování, a byl znám tím, že jednou ročně své rodině o ní dělal obsáhlou přednášku (VOY: Time And Again). Později Paris sloužil jako instruktor na Akademii flotily. Snažil se vyhnout jakékoliv náklonosti ke svému synovi, který právě začal studovat na Akademii a dal mu B mínus z kurzu přežití (VOY: Parturition). Když v roce 2372 Bothanové zaútočili na Voyager, mluvil na Toma Parise při jeho halucinaci (VOY: Persistence Of Vision). Když byl Tom Paris degradován na praporčíka a uvězněn na třicet dní za neuposlechnutí rozkazu, psal svému otci smířlivý dopis (VOY: Thirty Days). V roce 2376 prováděl Owen Paris inspekci projektu Pathfinder, když Reginald Barclay přišel se svou revoluční teorií jak kontaktovat Voyager (VOY: Pathfinder). O rok později, když už pracoval u projektu Pathfinder, vyslýchal bývalou milenku Rege Barclayho Leosu, protože byla podezřelá, že ukradla Regův hologram (VOY: Inside Man). V druhé polovině roku 2377 jako první pozdravil kapitána Janeway, když byl nyvázán přímý kontakt s Voyagerem. Účastnil se slyšení ve věci autorských práv na holoromán Doctora z Voyageru "Photons Be Free" (VOY: Author, Author).

Paxim
(Russ Fega)
Důstojník talaxianských obranných sil. Vedl letku bojových lodí, která pomohla Tomu Parisovi převzít kontrolu nad Voyagerem poté, co ho obsadili Kazon-Nistrimové a celá posádka byla vysazena na nestabilní planetě Hanon IV. (VOY: Basics II)

Danara Pel
(Susane Diol)
Vidiánská lékařka. V sedmi letech byl u ní zjištěn virus Phage. Svou nemocí trpěla většinu svého života. V roce 2372 byla velmi blízko smrti, ale její loď zachytil U.S.S. Voyager a přenesl Danaru na palubu. Holodoctor přenesl její mysl do holografického těla, takže mohla existovat v dosahu holoemitorů. Zatímco se Doctor snažil vyléčit nemocnou nervovou tkáň, Danara se do něj pomalu zamilovala. Doctor využil B'Elanniny klingonské DNA, která je vůči Phage imunní, takže byl schopen u Danary zpomalit postup nemoci. Danara si ale uvědomovala, že nemůže žít věčně jako hologram a proto se vrátila do svého biologického těla a odletěla k domovu, aby dál pátrala po léku na Phage (VOY: Lifesigns). O několik měsíců později Pel předala Voyageru lék, který úspěšně vyléčil kapitána Janeway a komandéra Chakotaye, kteří by jinak pravděpodobně zemřeli (VOY: Resolutions). Susan Diol se už objevila v epizodě TNG: Silicon Avatar jako Carmen Davila.

Piri
(Rosemary Morgan)
Akritirianka narozená v roce 2359. Se svým bratrem Velem sympatizovala s teroristickou skupinou "Otevřené Nebe", kvůli níž byli uvězněni Tom Paris a Harry Kim. (VOY: The Chute)

Pit
(Ed Trotta)
Obyvatel vězeňského satelitu Akritirianů, kde byli hvězdného data 50156, uvězněni Tom Paris a Harry Kim. (VOY: The Chute)

Ptera
(Cecile Callan)
Obyvatelka planety Vhonoriů, která zemřela v roce 2371. Podle zvyku svých lidí, zemřela při cenotaphu (závěrečné části Vhonorijského přemísťovacího rituálu), těsně před tím, než byla poslána do Příštího života přes spektrální trhlinu. Během přenosu byla nechtěně vyměněna s praporčíkem Harry Kimem. Ptera se probudila na Voyageru. Když otevřela oči, myslela si, že je v posmrtném životě, a byla velmi zklamaná, když zjistila, že je na lodi. Ptera zemřela, když se jí posádka Voyageru pokoušela poslat zpět přes subprostorovou vakuolu (VOY: Emanations).