A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ?

 • Konference na Babelu
  Mezihvězdné setkání několika ras na planetě Babel, které se konalo v roce 2267, aby se zvážila žádost Coridanů o vstup do Federace. Konference se účastnili delegáti Andorianů, Tellaritů, Vulkanců a dalších několika neznámých ras, z nichž nejméně další čtyři cestovali na palubě lodi Enterprise.
  (TOS: Journey To Babel)

 • ???
  Na jedné planetě třídy M v delta kvadrantu se nachází mezihvězdné "tržiště", kde je k dostání i mnoho kradeného zboží. Zde jsme mohli vidět i několik bezejmenných ras.
  (VOY: Concerning Flight)

 • Desítky neznámých ras z DS9
  DS9 je stanice Federace u ustí bajorské červí díry vedoucí do gama kvadrantu a středisko obchodního ruchu. Stanici tak navštěvují spousty cizinců jak z alfa kvadrantu tak z gama kvadrantu.
  (DS9: Q-Less, DS9: Business As Usual)

 • Stovky oškliváků z delta kvadrantu
  Delta kvadrant je zabydlen spousty různých možných i nemožných emzáků, někdy přátelských někdy nepřátelských, jako například tito.
  (VOY: Critical Care)

 • Tsunkatse
  Tsunkatse jsou bojové zápasy, které provozují Norcadiané a kterých se účastní příslušníci mnoha neznámých ras a které sledují další neznámí cizinci.
  (VOY: Tsunkatse)

 • Důstojník z Relativity
  Relativity je časová loď Federace z 29.století, na jejímž můstku sloužil i důstojník Flotily neznámé rasy.
  (VOY: Relativity)

 • Důstojník z Voyage Home
  Důstojník Federace, který se mihl ve stanici Federace v ST IV. Podle neoficiálních informací se jedná o Arkenity z planety Arken II. Mají protáhlé hlavy a uši. Oči jsou přizpůsobeny pro noční vidění. Jejich lebka má na stranách rezonanční dutiny.
  (STIV: Voyage Home)

 • Důstojník z Undiscovered Country
  Důstojník Federace, o kterém se myslelo, že je odpovědný za ozbrojené přepadení Klingonské lodi a smrt Gorkona. Podle neoficiálních informací se jedná o Zeosiany.
  (STIV: Voyage Home)

 • Neznámý útočník
  Loď této rasy bez varování zaútočila na raketoplán s Harry Kimem, Doctorem a praporčíkem Jetalovou. Jakmile se jeden z nich přenesl na palubu raketoplánu, všechny tři zasáhl energetickým pulsem ze své zbraně, který zůstává v neurálních membránách oběti a k záchraně je nutné izolovat mozek od páteře. Doctor měl ale čas provést pouze jednu operaci a vybral si Kima. Praporčík Jetalová zemřela.
  (VOY: Latent Image)

 • ???
  Humanoidní rasa z delta kvadrantu. Členové posádky jedné z jejich lodí se pokoušeli zachránit technologie z pole borgských trosek, které považovali za své vlastnictví. Když se kapitán Janeway s Deltaplánem pokoušela získat cortikální uzel mrtvého borgského vojáka, aby zachránila Seven, cizinci na Deltaplán zaútočili.
  (VOY: Imperfection)

 • ???
  Příslušník neznámého druhu, který byl asimilován Borgy v roce 2376.
  (VOY: Unimatrix Zero)

 • Barman
  Příslušník neznámého druhu, který pracoval v baru na Zemi poblíž Velení flotily v holografické simulaci vytvořené druhem 8472.
  (VOY: In The Flesh)


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ?